Aby osiągnąć podwójny wynik Ćwicz tylko jeden aspekt lub limit na raz

0
345

Rozmawialiśmy już o niektórych mentalnych metodach zwiększania wydajności,

W przeszłości widzieliśmy jak NLP można również wykorzystać do uprawiania sportu nie działają wracając, zobaczmy.

Rozmawialiśmy już o niektórych mentalnych metodach zwiększania wydajności,

Co rozumie się przez NLP programowanie neuro-lingwistyczne, kierownictwo Richard Bandler i John Grinder wspominają w swojej książce NLP, że NLP nie jest związany z żadną teorią, ale ma status modelu, zestawu procedur, których miarą wartości jest jedność, a nie prawda NLP przedstawia konkretne narzędzia, które można skutecznie wykorzystać w każdej interakcji międzyludzkiej moim zadaniem w tym artykule nie jest nudzić Cię pojęciami NLP i jego rozwoju, ale dać ci do zrozumienia, że wraz z ciałem musisz trenować swój umysł, aby uzyskać pewne wyniki nawet w dziedzinie amatorskiej.

W rzeczywistości coraz więcej amatorów i osób uprawiających sport dla przyjemności, nieświadomie lub świadomie, stosuje techniki mentalne, aby uzyskać najlepsze wyniki. Niestety, nie wszystkim udaje się stale stosować te techniki do treningu umysłu. Podobnie jak w przypadku treningu naszego organizmu, aby uzyskać wymierne wyniki, wymagana jest stałość, regularność, postęp.

Postaram się w tym artykule przedstawić w praktycznych pomysłach, abyś mógł trenować swój umysł do sukcesu i zbudować swój przedkonkurencyjny wzorzec mentalny, aby zawsze wchodzić w ten stan psychiczny korzystny dla twojej pracy ZASADY TRENINGU UMYSŁOWEGO poniżej przedstawiam kilka podstawowych zasad, aby skutecznie i korzystnie trenować swój mózg staraj się stosować ćwiczenia i techniki przez mniej lub bardziej długi okres Wykonuj te ćwiczenia stale i codziennie.

Ćwicz zarówno fizycznie jak i psychicznie,

Używając określonej techniki Nie oceniaj od razu wyniku uzyskanego w pierwszych ćwiczeniach, ponieważ przygotowanie fizyczne wymaga czasu na sprawdzenie ulepszeń Nie używaj negatywnych terminów.

Ćwicz zarówno fizycznie jak i psychicznie,

Aby wyrazić końcowy wynik ćwiczeń, ani nie demoralizuj się podczas pierwszych ćwiczeń Nie gwałtowne techniki i ćwiczenia, robisz tak, że czujesz się swobodnie trenować mentalnie, ponieważ będziesz się dobrze bawić i zrelaksować, a nie coś, co spowoduje dodatkowy stress Jeśli to może pomóc ci dzielić się z przyjacielem treningiem umysłowym, rozwijaniem określonego aspektu, ćwiczeniem razem, aby się zmotywować Wiedz, że używasz tej samej techniki i samouczka na temat różnych aspektów technicznych, wielokrotnie widzieliśmy znaczenie wizualizacji i kotwicy, używaj ich Aby mieć stałą motywację.

Spróbuj skupić się i mentalnie trenować na aspektach, które są ważne dla Twojej aktywności, im są one ważniejsze, tym więcej wyników uzyskasz pod koniec okresu treningu umysłowego Spróbuj, podobnie jak sprawność fizyczna, wypróbować różne techniki, różne ćwiczenia i zastosować je do różnych aspektów, które uważasz za ważne, podwyższone bodźce mentalne, lepsze wyniki końcowe, a nie skamieniałe te wymienione są pewne zasady.

Które pozwolą podejście do treningu psychicznego w najlepszy możliwy sposób, próbując na skórze, jak te techniki i ćwiczenia są stworzone, aby twój umysł i twoje ciało ważnym aspektem i momentem wyścigu dla wielu amatorów biorących udział w maratonach lub IronMan, które tworzą więcej napięcia i nerwowości niż wyścigi 10km i 21km to zdecydowanie czas do wyścigu. W tym czasie zawodów z pewnością ważny aspekt: rozgrzewka psychiczna już kilka razy rozmawialiśmy o tym, jak ważne jest właściwe podejście do wyścigu, podejście, w którym nie ma zewnętrznej interwencji, aby nie powodować dodatkowego napięcia na naszym ciele i zamglić umysł.