Dlaczego mężczyźni zawsze chcą seksu?

0
274
4

Zrozumienie, dlaczego mężczyźni zawsze chcą seksu, może dać ci głębsze zrozumienie dynamiki twojego związku. W tym artykule dowiemy się, dlaczego mężczyźni chcą seksu przez cały czas, znaki, że jesteśmy sfrustrowani i co możesz zrobić z perspektywy faceta. Dlaczego Faceci Zawsze Są Napaleni. Dla mężczyzn seks to nie tylko fizyczność. Jest to związane z wieloma innymi aspektami naszego życia, takimi jak pewność siebie, poczucie własnej wartości, połączenie i Walidacja.

Dla niektórych jest to sposób, aby czuć się cenionympotwierdzonym potrzebnym przez swojego partnera. Dla innych jest to sposób połączenia. Jasne, że może to być ukryte za całym tym machismo, ale w większości, jeśli nie każdy facet, istnieje potrzeba, aby połączyć emocjonalnie, jak również i fizyczne połączenie jest środkiem, aby to zapewnić.

Frustracja seksualna

1Ponieważ seks jest zakorzeniony w tak wielu aspektach istoty mężczyzny, pragnienie tego wydaje się non-stop. Twój Facet Jest Seksualnie Sfrustrowany. To prawda, mężczyźni myślą kutasami. I nie jesteśmy też najbardziej inteligentni emocjonalnie. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy większość mężczyzn w ogóle zdaje sobie sprawę, że seks jest czymś więcej niż tylko fizycznym.

Ale niezależnie od tego, czy jest to zrealizowane, czy nie, nie można zaprzeczyć, że w przeciwnym razie frustracja seksualna nie cofnie jej brzydkiej głowy na wszystkie te różne sposoby. Komunikowanie Się Mniej. Seks jest środkiem do emocjonalnego połączenia, a kiedy jest mało seksu, to będzie mało emocjonalnego połączenia. Kiedy nie czujemy się połączeni, może się okazać, że nie komunikujemy się z Tobą tak często, lub zastanawiasz się, jak minął ci dzień. Niestabilny emocjonalnie aka bycie palantem.

Jest raz stabilny i wspierający man…no dłużej stabilny i wspierający? Wahania nastroju? Jeśli jego doliny wydają się niższe niż normalnie, brak związku wynikający z braku seksu może destabilizować jego emocjonalny rdzeń. Spędza więcej czasu na swoich hobby. Uważasz, że inwestuje więcej czasu na siłowni. Albo golf Z przyjaciółmi.

Zdrowa równowaga

2Praca. Nie mówiąc, że nie powinien, ale istnieje zdrowa równowaga i jeśli czujesz, że nie chce być tylko z tobą, może nie czuć się tak połączony z Tobą. Im więcej kontaktów, tym więcej czasu będzie chciał spędzić z Tobą. Radzenie sobie z frustracją seksualną jest wspólną odpowiedzialnością. Mężczyźni muszą być dołożenie wszelkich starań, aby spotkać swojego partnera w ich emocjonalnych punktów połączenia. Kiedy to się dzieje, to panie.

Chociaż to nie jest Twój priorytet, to może być jego. Gdyby jego priorytety były zawsze stawiane przed twoimi, to byłoby straszne. Tak jak potrzebujesz komunikacji i wsparcia emocjonalnego, twój partner może potrzebować seksu. Ponownie, nie tylko ze względu na fizyczność, ale ze względu na wszystko, z czym jest związana Walidacja, więź emocjonalna i wiele innych.

My Też Się Męczymy. Twoje powody są ważne. Kiedy wymówki są spójne, to sprawia, że czujemy się mniej jak mężczyzna i nie chcemy. Wyobraź sobie codziennie przez tydzień, gdyby był zbyt zmęczony, by mówić o Twoim okropnym dniu? Czy nawet 6 z 7 dni nie był dla ciebie emocjonalnie dostępny? To byłoby okropne uczucie i to samo dotyczy tutaj. Konsekwentne wymówki dużo się komunikują.

Zdrowie seksualne jest ważne

3Zmiana Paradygmatu. To coś więcej niż tylko seks dla mężczyzn. Jest to naprawdę trudne, ponieważ mężczyźni i kobiety często zbliżają się do łączenia ze sobą po zupełnie przeciwnych stronach spektrum. Jest to uogólnienie, ale kobiety znajdują połączenie poprzez czas Jakości, słowa afirmacji, wsparcie emocjonalne. Przyciąga ich do swojego mężczyzny i kończy się seksem. Mężczyźni z drugiej strony, często czują emocjonalne połączenie poprzez fizyczne.

Nie proponuję, żeby kobiety poddały się, by uszczęśliwić faceta. Zamiast tego, proponuję zobaczyć jego pragnienie seksu jako pragnienie bycia blisko ciebie. Zdrowie seksualne jest ważną częścią życia mężczyzny, bez względu na jego wiek, stan cywilny lub orientację seksualną. Jest również ważną częścią Fundacji pary i przyczynia się do jakości życia. Problemy seksualne u mężczyzn są bardzo powszechne i wpływ na zdrowie seksualne. Wiele problemów ze zdrowiem seksualnym można leczyć. Dlatego ważne jest, aby mężczyzna omówił te kwestie z lekarzem.

Definicja dysfunkcji seksualnej to niezdolność do satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Definicja ta zależy od własnej interpretacji każdej osoby na to, co ocenia satysfakcjonujące. Ogólnie rzecz biorąc, dysfunkcja seksualna może wpływać na jakość życia, a co ważniejsze, może być pierwszym objawem innego problemu medycznego lub psychologicznego. Każda skarga seksualna powinna być traktowana poważnie i oceniana.