Strona główna zadośćuczynienie za zmarszczki

0
382
4

Drobne linie i zmarszczki to dwa typowe objawy starzenia się skóry które w przypadku, gdy nie zdałeś sobie sprawy-prawdopodobnie w końcu pojawią się na twojej twarzy. Skóra naturalnie traci nawilżenie i elastyczność wraz z wiekiem, a tłuszcz w głębszych warstwach skóry rozkłada się, linie stają się bardziej wyraźne. Jeśli chodzi o pielęgnację starzejącej się skóry, możesz skorzystać z kilku wskazówek, wskazówek i produktów do pielęgnacji skóry, które mogą sprawić, że zmarszczki staną się mniej zauważalne.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o naszych najlepszych porad anti-aging na drobne linie i zmarszczki, dzięki czemu można dodać je do rutynowej pielęgnacji skóry. Hance są dobre wiesz już co to są zmarszczki i możesz dodać drobne linie do tej samej kategorii – ale w rzeczywistości mają one kluczowe różnice.

Starzenie się skóry

1Pomyśl o drobnych zmarszczkach jak o zmarszczkach niemowlęcych; jeszcze nie są zmarszczkami, ale mogą być. Cienkie linie powstają, gdy codziennie zlecasz tym samym mięśniom twarz, zgodnie z Amerykańską Akademią dermatologii Aad. Dzięki ciągłemu stosowaniu tych samych mięśni przez lata, te drobne linie dojrzewają i przekształcają się w głębokie zmarszczki, które stają się trwałe. Zmarszczki są bardziej widoczne i trudniejsze do zmniejszenia wyglądu.

Jak już powiedzieliśmy, to normalne i naturalne, że Twoja skóra z czasem traci pełnię i staje się cieńsza i bardzo sucha. Chociaż nie można kontrolować naturalny proces starzenia się lub genetyczne predyspozycje do starzenia się skóry, można zarządzać czynnikami środowiskowymi, które przyczyniają się do starzenia się skóry i sprawiają, że zmarszczki gorzej. Takie rzeczy jak ekspozycja na słońce, palenie tytoniu i zanieczyszczenie powietrza mogą starzeć się szybciej niż naturalnie, zgodnie z .

Rutynowa pielęgnacja skóry odgrywa również ogromną rolę w utrzymaniu cienkich linii i zmarszczek na dystans. Rozważ dodanie następujących wskazówek anti-aging do schematu zarządzania wygląd zmarszczek i cienkich linii na twarzy—a nawet pomóc zapobiec ich tworzeniu się całkowicie. Skóra naturalnie traci wilgoć wraz z wiekiem, więc kluczem do każdej dobrej rutyny przeciwstarzeniowej jest odkładanie tego, co utracone. Aby zmaksymalizować poziom nawilżenia skóry, nałóż serum pod krem nawilżający.

Zmarszczki są wynikiem utraty elastyczności i zniszczonych włókien kolagenowych

2Jak wyjaśnia AAD, krem nawilżający dosłownie zatrzymuje nawilżenie na skórze, co pomaga zminimalizować pojawianie się drobnych linii i zmarszczek na twarzy w czasie. Potrzebujesz dobrej rekomendacji produktu? Revitalift Derm Intensyfikuje 1,5% Czystego Serum Z Kwasem Hialuronowym. Jeśli zależy ci na nawilżeniu, to serum jest dla Ciebie. Formułowane z kwasem hialuronowym który może pomieścić do 1000 razy większą wagę w wodzie serum działa, aby uzupełnić skórę i zredukować zmarszczki, często poświęcamy tyle czasu i energii na pielęgnację naszej cery, że zapominamy o innym obszarze, który szybko wykazuje oznaki starzenia się skóry.

Zmarszczki są wynikiem utraty elastyczności i uszkodzonych włókien kolagenowych w skórze, która wyst.ępuje wraz ze starzeniem. W gorących suchych miejscach przedwczesne starzenie się skóry jest niezwykle powszechne ze względu na efekt uszkodzenia słonecznego. Próba osiągnięcia tak zwanej „zdrowej” opalenizny nie tylko zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów skóry, ale także szybko starzeje skórę, powodując więcej plam starczych i zmarszczek.

Po prostu nie warto. Innym czynnikiem, który przyczynia się do starzenia się skóry jest działanie „wolnych rodników”. Są to destrukcyjne cząstki w naszych ciałach generowane przez ekspozycję na palenie papierosów, alkohol, zjełczałe tłuszcze dietetyczne, przetworzoną żywność chemiczną, wirusy i zanieczyszczenia.Chroń skórę przed słońcem za pomocą kremu z filtrem i kapelusza z szerokim rondem. Unikaj palenia i nadmiaru alkoholu.

Można wykonać zastrzyki z kolagenu, aby wypełnić skórę i zredukować zmarszczki

3Regularne ćwiczenia są ważne i joga może być pomocne. Użyj bardzo łagodnego mydła i dobrego kremu nawilżającego, aby uniknąć suchości. Postępuj zgodnie z ośmiotygodniową „dietą oczyszczającą wątrobę”. Uczyń zasady tej diety sposobem na życie. Surowe owoce, warzywa, orzechy i Nasiona powinny stanowić ogromną część diety. Surowe pokarmy pomogą pozbyć się toksycznych wolnych rodników.

Zawierają również surowe soki warzywne i piją od 8 do 10 szklanek wody dziennie. Unikaj tłustych potraw, smażonych potraw, rafinowanych i przetworzonych potraw. Zastrzyki kolagenowe można wykonywać w celu wypełnienia skóry i zmniejszenia zmarszczek. Leczenie jest dość kosztowne i efekt nie jest trwały, ale potrwa kilka miesięcy. Wskazane jest, aby zobaczyć się z lekarzem doświadczonym w zabiegu.

Toksyna botulizmu, jedna z najsilniejszych trucizn w okolicy, jest używana do usuwania zmarszczek. „Botox” wstrzykuje się w pobliżu zmarszczek, tymczasowo paraliżując mięsień pod spodem, a następnie spłaszczając skórę powyżej. To trwa od trzech do pięciu dni, aby „Botox”, aby wejść w życie, a wyniki trwają od trzech do sześciu miesięcy. Jego stosowanie jest ograniczone do górnej części twarzy u pacjentów w wieku 30 do 60 lat.

Wreszcie Chirurgia kosmetyczna, taka jak lifting twarzy, jest również opcją leczenia zmarszczek skóry. Jest to jednak kosztowne i wymaga starannego rozważenia.