Utrzymanie seksownej sylwetki przy odchudzaniu

0
337
4

Podobnie jak para dżinsów, nie ma jednego rozmiaru, który pasuje do wszystkich, jeśli chodzi o utratę kilogramów. Zamiast więc sporządzać listę dokładnie tego, co należy jeść i unikać lub dzielić się, kiedy jeść, aby schudnąć, skorzystaliśmy z dietetyków, aby podzielić się, jak schudnąć, z ich najbardziej praktycznymi, skutecznymi i łatwymi do wdrożenia poradami. Każda wskazówka odchudzająca na tej liście jest bardziej o zmianie stylu życia i budowaniu długoterminowego nawyku niż szalony trick detox lub dieta hack.

Jeśli jakakolwiek dieta obiecuje utratę wagi o więcej niż trzy funty tygodniowo, ogranicza grupy żywności lub wymaga zakupu konkretnych produktów spożywczych lub suplementów opuść statek, mówi Julie Upton, MS, RD, zarejestrowany dietetyk z San Francisco.

Utrata wagi z pewnością może być zadaniem

1Podczas gdy restrykcyjne plany posiłków i procedury fitness o wysokiej intensywności są jednymi ze standardowych sposobów cięcia na swoje uparte tłuszcze i tracąc kilka cali, istnieją pewne zmiany stylu życia, które mogą również ułatwić swoje ambicje odchudzania.

Odchudzanie może z pewnością być zadaniem, ale nie, chyba że dokonasz drobnych poprawek do swoich planów diety i regularnych procedur. To powiedziawszy, oto 15 rzeczy, które możesz zrobić lub zmienić w swoim codziennym życiu, które mogą pomóc ci schudnąć skutecznie i skutecznie. Woda jest jednym z głównych źródeł energii w naszym organizmie. Nie tylko poprawia trawienie, ale pomaga budować układ odpornościowy.

Poza tym, to pomaga swoje cele odchudzania, utrzymując cię nasycony przez dłuższy okres czasu i pomaga uniknąć niezdrowych węglowodanów i tłuszczów. Wiele badań twierdzi związek między ograniczeniem snu i negatywnymi zmianami w metabolizmie, które często mogą prowadzić do przyrostu masy ciała. To powiedziawszy, ważne jest, aby uzyskać wystarczającą ilość snu, jeśli chcesz schudnąć. Ludzie, którzy chcą schudnąć, często nienawidzą idei tłuszczów.

Dodawanie białka

2Jeśli jednak dodasz bogate w składniki odżywcze nienasycone tłuszcze do diety, może to zwiększyć uczucie sytości w tobie i zapobiec objadaniu się niezdrowymi tłuszczami później. Zwiększając zawartość błonnika w diecie, nie tylko poprawiasz zdrowie układu pokarmowego, ale także zmniejszasz ilość spożywanych kalorii, ponieważ błonnik pomaga zachować pełnię przez dłuższy czas. Owoce, zielone warzywa, orzechy, pełnoziarniste, fasola i rośliny strączkowe są doskonałym źródłem błonnika. Białko jest ważnym źródłem energii w organizmie.

Do diety śniadaniowej lub innego posiłku może nie tylko pomóc w budowaniu mięśni, ale także sprawi, że będziesz pełny przez cały dzień, zmniejszając liczbę przyjmowanych kalorii.

Jeśli chcesz schudnąć, musisz dodać więcej warzyw do diety. Zielone warzywa są doskonałym źródłem zdrowych składników odżywczych i witamin. Oprócz regulacji poziomu cukru we krwi, daje również uczucie sytości i pomaga obniżyć wysokokaloryczne potrawy. Włączenie go do różnych posiłków i diet pomoże Ci skutecznie schudnąć. Owoce są twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o utratę wagi i tłuszczu z brzucha.

Musisz się zaangażować

4Owoce, takie jak jabłka, są pełne zdrowych flawonoidów i włókien, które mogą pozostawić cię pełniejszym przez długi czas i mogą zachować te dodatkowe kalorie. Dlatego jeśli chcesz zobaczyć zmianę w swoim ciele, nadszedł czas, aby przejść na świeże owoce. Z pewnością każdy jest zajęty napiętymi harmonogramami i ciężkimi obciążeniami. Jednak w całym tym chaosie aktywność fizyczna lub regularne ćwiczenia są koniecznością.

To powiedziawszy, aby być konsekwentnym, musisz wybrać trening, który myślisz, że będziesz cieszyć się w dłuższej perspektywie i musisz się do niego zobowiązać. Tak więc, w zależności od tego, co lubisz, możesz zrobić to punkt do regularnych ćwiczeń lub może nawet angażować się w aktywności fizyczne, takie jak chodzenie, joga i / lub jazda na rowerze.

Napoje alkoholowe i napoje często mogą prowadzić do przyrostu masy ciała. Większość napojów alkoholowych zawiera duże ilości kalorii, które mogą naprawdę zwiększyć swoją wagę. Poza tym, może ubezwłasnowolnić swoje ciało jego zdolność do spalania tłuszczu, a także prowadzić do złych wyborów żywieniowych. Podczas gdy ćwiczenia mogą być męczące i wyczerpujące, zawsze możesz skorzystać ze schodów i zwiększyć swój proces odchudzania. Tak! Schody treningi są rzeczą, która może trzeba zrobić tak czy inaczej. To powiedziawszy.

Unikaj korzystania z wind, zamiast tego weź schody. Tak kuszące i produktywne, jak to może być jeść podczas pracy nad czymś innym, może to prowadzić do pewnego poziomu przyrostu masy ciała. Chociaż możesz być rozproszony przez pracę, którą wykonujesz i może stres-jeść nadmiar kalorii, nie ma wątpliwości, że wielozadaniowość podczas jedzenia może zakłócić swoje cele odchudzania.